Vitajte na stránke Bohoma,

kde sa spája mystický, orientálny svet s tým moderným.

Doplňte svoj domov marockými bytovými doplnkami a ponorte sa do sveta 1000 a 1 noci. Orient je pravdepodobne jeden z najobľúbenejších štýlov zariaďovania, ktorý stále viac dobýva európsky trh.

Pre niekoho je to oáza pokoja, pre iného mystické dobrodružstvo. Nechajte sa očariť jedinečnými tvarmi, fascinujúcimi farbami a s láskou vyrábanými produktami, ktoré budú skvostom vášho domova.

Tí, ktorí milujú pestré farby, si radi zariaďujú svoj interiér kobercami v marockom štýle, pretože svojimi farbami oživujú priestor a zdôrazňujú jedinečnosť ich domova.

orientalne vankuse

Orientálne vankúše

Ak hľadáte nevšedné bytové doplnky, dekoračné predmety, ktoré sú niečím výnimočné a vedia rozprávať aj príbeh, ste na správnom mieste.

V našej ponuke nájdete bytový textil a doplnky v orientálnom, bohémskom, marockom, ale aj v modernom štýle.

Sú to napríklad orientálne vankúše, orientálne lampáše a svietniky, ktoré sú s láskou vyrábané marockými a indickými remeselníkmi.

Orientálny bytový textil a doplnky sú niečím výnimočné a môžete ich kombinovať aj s iným štýlom. Ak si nechcete zariadiť celú obývačku alebo spálňu v štýle orientu, môžete svoj interiér šikovne doplniť o jedinečný prvok, ako napríklad farebný orientálny vankúš.

Indické a marocké vankúše sa skvele hodia na pohovku či kreslo, ale aj na terasu či lavicu do letnej záhrady.

Dekoračné vankúše patria medzi bytové doplnky, ktoré nesmú chýbať v žiadnej obývačke či spálni.

Mäkký vankúšik vám podoprie chrbát pri čítaní obľúbenej knihy alebo si ním môžete podložiť hlavu pri relaxácii počas dňa.

Orientálne vankúše a doplnky v štýle boho spestria interiér vášho domova a premenia ho na relaxačnú zónu nabitú pozitívnou energiou.

orientalny vankus
orientalny svietnik

Lampáše a svietniky

Čakáte návštevu alebo chystáte chutnú večeru? Postavte na stôl orientálny sklenený svietnik v zlatej či striebornej farbe a zapáľte v ňom sviečku. Atmosféra bude jedinečná, orientálny svietnik môžete použiť ako dekoráciu v akomkoľvek interiéri na vytvorenie útulnej, orientálnej atmosféry.

Orientálne lampáše a svietniky v marockom štýle vytvoria magickú a útulnú atmosféru vo vašom domove. Len zapáľte sviečku a pozorujte, ako svetlo zapálenej sviečky prechádza malými otvormi svietnika, čím vytvára teplé, relaxačné prostredie a zároveň mystické obrazce.

Nechajte sa nami inšpirovať a ponorte sa do sveta 1000 a 1 noci.