Vyberte stranu
0

Váš košík je prázdny

Aladinova zázračná lampa aj u vás doma

30. decembra 2023

Aladinova zázračná lampa aj u vás doma

V dnešnej uponáhľanej dobe, keď moderný život často zahltí našu myseľ, stále viac ľudí hľadá spôsoby, ako vniesť do svojho domova pokoj a harmóniu.

Túto atmosféru dosiahnete vďaka orientálnym lampášom a svietnikom, ktoré svojim zdobením pripomínajú Aladinovu zázračnú lampu plnú čarovných prianí.

Naše marocké svietniky majú jedinečný dizajn, ktorý je plný symbolov, vzorov a farieb, ktoré odrážajú bohatstvo histórie a tradičné hodnoty Orientu.

Orientálne vonné sviečky

Ak hľadáte jedinečný darček, ktorý očarí, v tom prípade je pre vás naša orientálna sviečka Tajine ideálnym riešením. Táto vonná sviečka v tvare Tajine misky poteší každého milovníka sviečok a marockého štýlu.

Zapáľte si sviečku, ľahnite si na gauč a nechajte sa vďaka exotickej vôni Orientu vtiahnuť do príbehu o lietajúcom koberci, čarovnej lampe a láske z ďalekého Východu.

Kovové lampáše ako z Maroka

Luxusné orientálne lampy nemusia zdobiť iba váš interiér, ale kúsok Maroka si môžete preniesť aj na vašu záhradu, terasu či balkón.

Tento orientálny kovový lampáš vás očarí svojim detailne prepracovaným zdobením a vyrezávanými ornamentami. Môžete si ho položiť pred vchodové dvere alebo ním ozdobiť interiér vášho bytu, vďaka čomu aj moderný priestor získa kúsok histórie.

orientalny kovovy lampas.

Orientálne svietniky na čajovú sviečku

Prineste si kúsok Orientu aj k vám domov. Náš čierny kovový svietnik na čajovú sviečku je zdobený krásnymi vyrezávanými ornamentmi v tvare listov, kruhov a mandaly, vďaka čomu bude ozdobou každej domácnosti.

Môžete si ho položiť na stôl do kuchyne alebo obývačky a pozorovať tancujúce svetlo zapálenej sviečky, ktoré vo vás vyvolá pocit harmónie a pokoja.

orientalny svietnik kalich

Luxusné sklenené svietniky do interiéru

Podarujte vašim blízkym luxus v podobe zlatého skleneného svietnika, ktorý má podobu kalicha.

Tento orientálny svietnik v zlatej farbe je výrazným prvkom, ktorý bude dominantou každého bytu alebo domu. Je vyrobený zo skla a lemovaný kovovým zdobením, vďaka čomu ho môžete použiť ako dekoráciu v akomkoľvek interiéri.

Text : Bohoma.sk

Foto : Autor : Bohoma.sk + Pixabay Foto

Prečítajte si tiež

Boho štýl v interiéri

Boho štýl v interiéri

Boho štýl v interiéri Ak si chcete zariadiť bývanie v konkrétnom štýle, musíte dodržiavať pár pravidiel. Každému štýlu prislúchajú konkrétne farby,...