Vyberte stranu
0

Váš košík je prázdny

Spálňa v štýle Tisíc a jedna noc

30. decembra 2023

Spálňa v štýle Tisíc a jedna noc

Spálňu ako z rozprávky môžete mať aj u vás doma! Vytvorte si miesto, kde je každá noc príležitosťou pre nový začiatok a každý orientálny detail rozpráva svoj vlastný príbeh.

Orientálne vzory a dekorácie, boho vankúše, perzské koberce a kovové svietniky vytvoria vo vašej spálni unikátny marocký štýl, vďaka ktorému si užijete pokojnú, no zároveň zmyselnú atmosféru s nádychom exotického Orientu.

Marocký štýl je charakteristický svojou farebnosťou, odvážnosťou a elegantnosťou, preto sa ideálne hodí aj do moderne zariadených interiérov.

Boho vankúše s hravými motívmi

Vankúše s orientálnymi motívmi, pletené deky a farebné boho obliečky sú dekoráciou samou o sebe.

Stačí jednoduchá drevená posteľ, ktorú doplníte našimi boho marockými vankúšmi s pestrými vzormi alebo etnickou dekou so strapcami a spálňu ako z Orientu máte na svete!

orientalny vankus

Bavlnené perzské koberce

Krásny lietajúci koberec v marockom štýle vlastnil aj Aladin. Naše turecké koberce dodajú vašej domácnosti teplo a útulnosť.

Doprajte si kúsok Orientu aj vo vašej spálni a doplňte ju ručne tkaným bavlneným kobercom. Tento orientálny koberec so strapcami a farebnými vzormi oživí priestor nielen vo vašej spálni, ale svoje miesto si nájde aj v obývačke, na chodbe, balkóne či terase.

Orientálne doplnky a dekorácie

Pokiaľ túžite po spálni v marockom štýle, potom odporúčame na každú stranu postele pridať jeden stolík z tmavého dreva, na ktorý si môžete položiť náš sklenený svietnik s orientálnymi vzormi.

Takisto veľmi obľúbenými sú aj boho dekorácie na stenu, ktoré sú typické svojimi strapcami, prírodným materiálom a farebnosťou.. Ako dekoráciu nad posteľ môžete zvoliť napríklad náš ručne vyrobený orientálny doplnok „Rainbow“.

Táto boho dekorácia na stenu s motívom dúhy je vyrobená z dreva a makramé látky, vďaka čomu zútulní interiér spálne a dodá jej nádych ďalekého Východu.

dekoracia na stenu rainbow

Text : Bohoma.sk

Foto : Autor : Bohoma.sk + Pixabay Foto

Prečítajte si tiež

Boho štýl v interiéri

Boho štýl v interiéri

Boho štýl v interiéri Ak si chcete zariadiť bývanie v konkrétnom štýle, musíte dodržiavať pár pravidiel. Každému štýlu prislúchajú konkrétne farby,...